Nabízíme možnost hry na třech špičkových ( Karlštejn, Kácov, Kunětická hora) či dalších sedmi kvalitních ( Motol, Líšnice, Poděbrady, Botanika, Stará Boleslav, Štiřín, Molitorov) hřištích dle skutečného využití herní kapacity za dobré ceny.

Na všech těchto hřištích disponujeme hrací kapacitou 3-4 míst každý den. Nejedná se o klasické přenosné hrací karty, ale pro hru využíváme rezervační systém našeho klubu GCBBS. Pro čerpání her je tudíž nutné stát se členem našeho klubu. Pokud již členství někde máte, pouze si zvolíte, které bude domovské, členstvích můžete mít více.

Proč je to výhodné?

Protože si odehrané hry můžete dát do nákladů firmy. Nabízíme hru za 1000 Kč za 1 odehranou hru na špičkových hřištích a 650 Kč za hru na kvalitních hřištích. Uhradíte zálohu 30.000 Kč a z této částky vám budeme odečítat počet odehraných her v průběhu roku.

Dále je možné využít také i další služby - trenér, golfová akademie, potisk golfových míčků, účast na turnajích, odběr golf. zboží, zajištění dalších green fee na dalších hřištích a další dle dohody.