RE/MAX 4 YOU

Jsme tým zkušených odborníků s dlouholetou praxí s lidským přístupem a nadšením pro naši práci v oblasti realitních služeb pro privátní, firemní a VIP klientelu. Naši certifikovaní makléři pomáhají svým zákazníkům s výběrem, nákupem, prodejem, pronájmem a financováním realit již od roku 2007. Zprostředkovali více než 3000 prodejů a převodů domů a bytů.

Co na nás naši zákazníci oceňují?

  • Čestné a profesionální jednání
  • Vysokou míru odpovědnosti za výsledek
  • Dobré osobní vztahy nekončící podpisem smlouvy
RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Tato společnost byla založena v roce 2011 a je jedinou specializovanou značkou v rámci skupiny Remax, která se zaměřuje na požadavky z řad podnikatelů, malých i velkých firem po celé České republice. Jedná se především o poradenské a analytické služby v oblasti logistických celků, kancelářských budov, pozemků, hotelů či penzionů.

Od letošního roku se obě výše zmíněné firmy spojily do akciové společnosti HHMG a.s., což nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům mnohem širší portfolio služeb z jednoho místa a ušetřit tak spousta času i financí. Prostřednictvím další služby CONCIERGE se specializujeme na služby pro VIP privátní i podnikatelské sféry. 

S pozdravem Marcela Kucbelová