V zakázkovém krejčovství Delor navazujeme na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

V Deloru si zakládáme na vysoké preciznosti zpracování, která se snoubí s jedinečností francouzských látek Dormeuil a osobním přístupem našich módních poradců. Zastáváme jednoduché heslo a to, že těm nejlepším patří to nejlepší. Důkazem vysoké orientace na klienta je nejen více jak třicetiletá praxe našich mistrů, jež získali zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech, ale také péče prostřednictvím našich módních poradců.

www.delor.cz

Krejčovství Delor bylo založeno v roce 2002 v Praze, kde je také jeho sídlo. Delor je součástí mezinárodní infrastruktury Dormeuil a ICGL holding a dnes se řadí mezi deset nejvýznamnějších krejčovských domů v Evropě.

Ve svých sedmi módních salonech, které se nacházejí v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Bratislavě pečuje o tisíce zákazníků prostřednictvím týmu více než 25 osobních poradců a mnoha zkušených krejčovských mistrů.

DELOR jako partner tour Golf Masters přináší hráčům v roce 2018 novou soutěž - DELOR CHALLENGE - a to na vybrané 3 parové jamce. Na hráče bude čekat výzva na zasažení greenu nebo zahrání paru. Hráči se budou moci přihlásit do této soutěže na odpališti a pokud výzvu splní, získají jako cenu košili na míru od společnosti DELOR zdarma. V opačném případě si ji budou moci koupit. Takže hráč bude odměněn ve všech případech.