Vítězem Golf Masters 2018 se stal Martin Vlk (+6)

Vítězem GOLF MASTERS 2018 se stává MARTIN VLK výkonem +6 netto ran v součtu za 2 finálové dny. Na druhém místě s výsledkem o 1 ránu více skončil MARTIN KRATOCHVÍL (+7) a na 3. místě s další ránou navíc ALEŠ BOŽOVSKÝ (+8).

[ Výsledky finálového turnaje | Fotogalerie ]

Dvoudenní finálový turnaj se vrátil po roce na Diamond Country Club v Rakousku, kde jsme premiérově hráli finále v roce 2017. Místní hřiště má rovinatý charakter s délkou 6130 m ze žlutých odpališť a parem 72.

10. turnaj Golf Masters 2018 na Kunětické Hoře vyhrál Michal Vytiska

Základní část golfové tour Golf Masters pro rok 2018 je za námi. Uteklo to a desítka turnajů je za námi a mi známe desítku nejlepších hráčů základní části a tím tedy sestavu finalistů pro rok 2018, kteří se zúčastní dvoudenního finále v Rakousku. V rámci 10. turnaje jsme navštívili Kunětickou Horu, resort, který pravidelně hostí turnaje European Challnge Tour. Na startu jsme přivítali celkem přesně 100 hráčů a ti od 9h vystartovali jak na 1., tak i na 10. jamce, kde je hned na startu čekala degustace karibských rumů Dos Maderas a vín K2t. Na hřišti na hráče čekala opět velká řada soutězí, včetně soutěže s partnerem tour ProQuip - kdo zasáhne green, jde do slosování o zboží ProQuip.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Diamond Race 2018 ]

9. turnaj Golf Masters 2018 na Konopišti vyhrál Jakub Štulc

Golfová tour Golf Masters jsem do svého letošního závěru a v rámci 9. turnaje zavítala letos již podruhé na Konopiště, kde jsme tentokrát hráli hřiště d'Este. Turnaj odstartoval v 9h z 1. a 10. jamky a na startu jsme přivítali 80 hráčů. Ti se opět zapojili do mnoha vložených soutěží - nearest to the pin na 17. jamce vyhrál Josef Kešner, longest drive na 3. jamce nejdále zahráli Vlaďka Šlegrová a Aleš Mikulec. Na 17, jamce si hráči mohli vsadit i na košili na míru od partnera tour DELOR. Jako rekordmany turnaje jsme ocenili všechny, kdo zahráli alespoň 40 stablefordových bodů. Bodově se docela dařilo a došlo k mnoha zlepšení hcp. Nejvíce si hcp zlepšila Eva Kadlecová a to skokem z 54 na 31,5 (63 netto stable.bodů) !

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Diamond Race 2018 ]

8. turnaj Golf Masters 2018 na Karlštejně vyhrál Oto Kadavý, který se stal i letošním mistrem túry na brutto rány

Golfová tour Golf Masters navštívila v rámci 8. turnaje letošní série jedno z tradičních resortů v ČR a dlouhá léta i v rámci tour a to na Karlštejn. Předpověď počasí hlásila velká vedra, která i dorazila, ale na rozdíl od loňského roku, kdy turnaj byl zrušen resp. přesunut kvůli bouřkám, tentokrát počasí do průběhu turnaju nezasáhlo. Jen pořadatelé dovezli do dějiště turnaje zhruba 500 litrů tekutin a mnohé další se zkonzumovaly v místní restauraci. I přes dlouhotrvající letošní vedra bylo hřiště ve skvělé kondici a míče po odpalech se časte zavrtali do fairwaye. Turnaj odstartoval již v 8h50 s ohledem na teploty a počet hráčů. Turnaj byl zároveň mistrovstvím túry ve hře na brutto rány pro rok 2018. Díky účasti předního českého profesionála a patrona naší golfové tour Honzy Cafourka se hráči zapojili i do soutěže Beat the PRO.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Diamond Race 2018 ]

Strana 1 z 4