4. turnaj Golf Masters 2019 na Ypsilonce vyhrál Radek Tauš (+2)

Golf Masters 2019 v rámci 4. turnaje zavítala na Ypsilonku, tradiční hřiště túry, které patří mezi TOP resorty ČR. Turnaj měl štěstí na počasí, jelikož svůj termín našel mezi dny, které sužovaly velká vedra a tak ranní průtrž mračen a bouřka krásně pročistila vzduch a den nabídl ideální hrací teplotu kolem 20 °C. Na start se postavilo přes 80 hráčů a z 1. a 10. jamky odstartovalo vždy po 11 flightech. Na hráče opět čekalo mnoho vložených soutěží na každé jamce a někde i více najednou. Tradiční soutěží je SAMUI SPA Birdie Challenge, který byl umístěn na 7. jamce, velice dobře skórovatelná jamka. Na této jamce celkem 5 hráčů zahrálo Birdie a Aleš Novotný dokonce EAGLE. Společnost K2t nám opět přichystala skvělou degustací vín, tentokrát rakouských - Wachau a Wagram. Nejlépe si s mistrovskou "osmnáctkou" na Ypsilonce poradil tradičně Radek Tauš, který ji obešel za 74 ran a v kategorii A vyhrál před Václavem Kunou a Alešem Novotným.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Race to Adamstal 2019 ]

3. turnaj Golf Masters 2019 na Loretě Pyšely vyhrál Radek Tauš (+1)

Golfová tour Golf Masters 2019 pokračovala třetím turnajem na krásné Loretě Pyšely. Po chladnějším začátku letošní golfové sezóny nás tentokrát čekal krásný slunečný a teplý den, ideální pro golf s teplotou do 20°C. Titulárním partnerem turnaje byl SAMUI SPA, který je i dlouhodobým partnerem vložené soutěže Birdie Challenge na vybrané jamce o poukaz na thajskou masáž. Turnaje se zúčastnil i jeden z nejlepších profesionálních hráčů ČR - Jan Cafourek, který nedávno zvítězil v rámci ProGolf Tour na Haugschlagu. Nejlépe hřištěm prošel a to s výsledkem +1 (73 ran) a zaslouženě se stal vítězem turnaje - Radek Tauš. Radka jen díky jeho absenci na zahajovacím turnaji letošní sezóny nevidíme na předních příčkách leaderboardu, ale jeho výkony mu zcela jistě zajistí účast na finále na Adamstalu. Ještě lépe zahrál Pyšelské hřiště jediný profesionál ve startovním poli - Jan Cafourek, který zahrál 68 ran (-4).

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Race to Adamstal 2019 ]

2. turnaj Golf Masters 2019 na Kácově vyhrál Jaroslav Rezák

Druhým letošním turnajem pokračovala letošní golfová série Golf Masters 2019 a zavítala na Kácov, který byl za rok 2018 oceněn titulem "Hřiště roku" a "Jamka roku". Tento turnaj a i další turnaje jsou již hrané individuálním formátem, kde hráč hraje již sám na sebe (zahajovací turnaj turnaj byl turnajem dvojic) a tak si hráči připsali opět mnohé body do celoročního žebříčku Race to Adamstal 2019. Hráli jsme kombinaci Forest & Meadows a to v třech hlavních hcp kategoriích a opět s mnoha vloženými soutěžemi na každé jamce. Nejlépe se hřištěm popasoval a to možná i díky zahranému úternímu tréninkovému kolu v rámci naší druhé golfové tour EPIC Golf Tour - Jaroslav Rezák, který zahrál 43 netto stbl. bodů a celkově do žebříčku tak zapsal 107 bodů.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Race to Adamstal 2019 ]

SOUTĚŽ o green fee na ADAMSTAL

Golfisté, máme pro vás soutěž o green fee na nejlepší a nejhezčí hřiště Rakouska a to na ADAMSTAL.

Zúčastněte se alespoň jednoho turnaje naší letošní golfové série GOLF MASTERS 2019.

V rámci závěrečného turnaje na Kunětické hoře vylosujeme jednoho z vás, který s námi bude moci hrát na Adamstalu v rámci finále Golf Masters 2019.

1. turnaj Golf Masters 2019 v Mstěticích vyhrála v novém rekordu 62,4 dvojice Václav Kuna a Jirka Zeman

Golf Masters 2019 odstartovala svoji 11. sezónu v pátek 26.4.2019 v Mstěticích zahajovacím turnajem již tradičně ve formátu Texas Scramble Dvojic. Zimní přestávka byla tentokrát dlouhá, od závěrečného finále v Diamond Country Clubu uplynulo 220 dnů. Martin Vlk, vítěz loňské série, přivezl celoroční pohár zpět do tůry a zde bude čekat 158 dnů než si jej odveze nový vítěz Golf Masters pro rok 2019. V loňském roce byl překonán rekord z roku 2017 na hodnotu 63,36 a čekalo se, zda bude i letos překonán. Ano, překonán byl.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Výsledky Texas 2 | Race to Adamstal 2019 ]

Strana 1 z 33