Golfová tour Golf Masters pokračovala 4. turnajem na stále velice novém a u hráčů vyhledávaném Kácově. To potvrdila i letošní rekordní účast hráčů, která dosáhla počtu 94 hráčů. Titulárním partnerem turnaje byla společnost UNICORN, která zajistila do turnaje UNICORN GOLF CUP 2018 atraktivní ceny pro nejlepší hráče v jednotlivých kategoriích a vložených soutěžích. Turnaj byl zároveň mistrovstvím túry na netto stablefordové body. Turnaj proběhl za velice krásného letního počasí, ideálního pro golf. Turnaje se zúčastnil i Jan Cafourek, přední český profesionální hráč, který turnaj ideálně využil pro trénink na další turnaj Czech PGA Tour, který se konal na Kácově jen 2 dny po tom našem. Díky tomu měli hráči možnost se zúčastnit opět vložené soutěže Beat the PRO a porovnat své výkony na netto rány oproti brutto ranám Honzy Cafourka.

[ Stránky turnaje | Fotogalerie | Diamond Race 2018 ]

Na start se postavilo letošních rekordních 94 hráčů po 12 flightech na každé devítce Forest a Meadows. Nejvíce bodů v tradičním bodování 2x netto + brutto zahrál David Bílek (102). Davidovi se dařilo celkově. Logicky vyhrál ve své kategorii, vyhrál celkového vítěze turnaje a jako jediný poraziil o ránu v rámci soutěže Beat the PRO na netto rány Jana Cafourka. Zároveň se stal mistrem Golf Masters 2018 na netto stablefordové body.

Na polovině v rámci občerstvení si mohli hráči dopřát skvělá vína od partnera tour společnosti K2t a to radičně Prossecco a vína z Rakouska.

Tour pokračuje 14. 6. 2018 pátým turnajem na Ypsilonce - registrace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

3. SYNEK Ondřej - 39

Jak to celé dopadlo ve vložených kategoriích?

• ProQuip startovací jamky (1+10) - Andrea Sofronová
  • REMAX (14) - Karel Štěpán
  • O soudek Plzně (12) - Petr Brabec
  • Golfplan Nearest to the Pin (7) - Stanislav Paluda (261 cm)